top of page

Naše vozy

Vzhledem k situaci jaká je ve světe, se nám na letošek na 100% podařilo zajistit prozatím pouze jeden vůz, další bohužel čekají ve frontě na vyrobení.

Carado T 448 (Fiat Ducato)

IMG_6476.jpg

Vozidlo pro 5 osob na jízdu i spánek, s plnohodnotnou kuchyní, zimním paketem (izolované nádoby na vodu i odpadní vodu, topení a zimní obutí). Sprcha a toaleta samozřejmostí, zásoba vody 100L. V létě vás ochladí motorová klimatizace. Zároveň je ve vozidle dostatek usb nabíjecích výstupů pro vaše mobilní miláčky. Při napojení na zdroj napětí, fungují i klasické zásuvky) Pro případ potřeby nabíjení za jízdy (počítače, drony atd) vám rádi zapůjčíme měnič napětí 12V/230. Nově je instalován i solární panel pro naprostou energetickou soběstačnost. Pro snadnější a pohodlnější cestování je instalována couvací kamera a na našem "rádiu" vše uvidíte a zároveň můžete využít připojení přes Apple car play a android auto, tudíž navigace na vaše vysněné místo je opravdu jen a jen na vašich řidičských schopnostech. Se zbytkem vám pomůže moderní technika, auto a samozřejmě my:-)

V autě najdete 4. pohodlné kempovací židle s nastavitelnou zádovou opěrkou, kempovací stolek, přenosný gril (prosíme nepoužívat na stole) a také kompletní sadu nádobí včetně "sklenic" z melaminu, který zaručuje že i cesta po našich silničkách nebude připomínat zvonkohru:-)

Auto navíc disponuje markýzou proti slunci pod kterou můžete vybalit koberec, vyrovnávacími klíny na stání a obrovskou garáží se dvěmi vstupy (z prava i leva). Díky čemuž můžete převážet vše potřebné sebou. A samozřejmě na zadní části vozidla je umístěn nosič na kola. Auto má zaplacen povinné ručení s plnou asistencí v evropě, dálniční známku po ČR a je v záruce, tudíž veškeré problémy řeší originální Fiat servisy po celé evropě. Samozřejmě byjsme byli rádi, abyste nás s jakýmkoliv problémem telefonicky informovali a my se postaráme o vyřešení problému, aby vaše dovolená proběhla bez nepříjemnosti a v pohodě. 

Rezervujte svůj vysněný termín

Máte otázky?

Nově instalovaný solární panel, zaručuje naprostou energetickou samostatnost na cestách. 11O litrů čisté vody v nádrži vydrží na 3-4 dny v naprosté divočině (pokud se bude rozumně používat) ideální kombinace pro naprosto nerušený odpočinek mimo civilizaci.

bottom of page